24.01.2012                  Організаційно-інструктивна нарада

з педагогами-організаторами

 

З метою окреслення основних шляхів співпраці в 2012 році 24 січня методисти навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області і працівники Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання провели спільну організаційно-інструктивну нараду.

Відкриваючи захід, методист Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Лубко С.П. довела присутнім мету та план її проведення, наголошуючи на тому, що співпраця ПМЦ ДЮК і НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області є систематичною та результативною протягом чотирьох років. Методист центру Вірченко Т.С. проінформувала присутніх про надзвичайні ситуації та події, які виникли на території Полтавщини за 2011 рік, звернувши увагу на основні причини травмування та загибелі дітей. Довела до присутніх план спільних заходів з питань безпеки життєдіяльності ПМЦ ДЮК за місцем проживання і НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області на 2012 рік. Заступник директора ПМЦ ДЮК Ніколаєнко Н.В. визначила осіб, відповідальних за проведення окремих заходів плану.

Результатом проведення організаційно-інструктивної наради стало рішення педагогів-організаторів про активізацію роботи з вихованцями за тематикою пожежної безпеки.

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області