28.12.2012          35 випуск групи „Пожежних –рятувальників”

 

28 грудня 2012 року рятувальники (21 особа) отримали свідоцтва про закінчення навчання з первинної професійної підготовки за професією „Пожежний-рятувальник” та урочисто склали Присягу особового складу органів і підрозділів цивільного захисту на вірність Українському народові.

Ще вчора вони були слухачами навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області, набували теоретичних знань та практичних навичок, а завтра на їх плечі ляже персональна відповідальність найпочеснішої професії.

Традиційно приведення до присяги проводилось під національним прапором та з виконанням Державного гімну України в залі Чорнобильської слави пожежно-технічної виставки ТУ МНС України у Полтавській області. Майже 25 років молоді пожежні, а тепер і рятувальники у цій залі, наповненій спогадами про героїзм і відвагу пожежних Полтавщини, які рятували світ від Чорнобильської трагедії, у присутності своїх командирів та ветеранів урочисто клялися мужньо та рішуче захищати життя та здоров’я громадян. Такий підхід організації приведення до присяги має значний виховний вплив на формування свідомості молодих рятувальників.

З привітанням до молодих рятувальників звернувся начальник центру Терещенко С.П., заступник начальника відділу по роботі з особовим складом ТУ МНС України у Полтавській області полковник служби цивільного захисту Карпенко В.А., голова Ради ветеранів МНС у Полтавській області Вишня В.М., побажавши рятувальникам продовжувати славетні традиції старшого покоління бути гідними заклику “запобігти, врятувати, допомогти”.

 

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області