29.11.2018 Заходи практичної підготовки у ТОВ „Лубенська взуттєва фабрика

  У листопаді 2018 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Валерієм Биченком було здійснено заходи практичної підготовки керівного складу і фахівців Товариства з обмеженою відповідальністю „Лубенська взуттєва фабрика” до проведення спеціального об’єктового  навчання з питань цивільного захисту.
   Основним заходом практичної підготовки стало проведення інструктивно-методичного заняття з заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва. У ході цього заняття на підставі аналізу Плану реагування на надзвичайні ситуації зазначеними особами були визначені тема навчання, склад його учасників, навчальні цілі для кожної їх категорії.  Під час виконання навчально-виробничих робіт ними розроблялись навчально-методичні документи за навчанням, особисті плануючі документи. Крім цього, помічнику керівника навчання з імітації Науменко Л.М. були надані рекомендації щодо способів імітації пожежі у приміщенні фабрики та на її території.
   Слід зазначити, що здійснені заходи практичної підготовки керівного складу і фахівців ТОВ „Лубенська взуттєва фабрика” сприятимуть якісному проведенню  спеціального об’єктового
 навчання з питань цивільного захисту.