26.11.2018 Кременчуцькому перинатальному центру надано допомогу у підготовці спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

Якісна підготовка спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі - навчання) – запорука успішного його проведення в суб’єкті господарювання. Саме тому, у листопаді 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. надано практичну допомогу у підготовці до проведення навчання керівному складу та фахівцям Кременчуцького перинатального центру (далі - Центр).

   Основним заходом такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття з заступниками (помічниками) керівника та персоналом штабу керівництва навчанням. Під час цього заняття зазначеним посадовим особам були надані рекомендації по розробці навчально-методичної документації за навчанням, здійснювався контроль за її відпрацюванням. Так, при розробці Базового сценарію та Плану проведення навчання особлива увага зверталася на обстановку, на фоні якої будуть відпрацьовуватися дії об’єктових сил цивільного захисту, зміст етапів навчання та послідовність відпрацювання навчальних питань. Крім цього, з посередниками та керівниками на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів навчання проведені інструктажі, під час яких були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається.

   Слід зазначити, що кваліфікована практична допомога, надана керівному складу і фахівцям Центру, сприятиме ефективному відпрацюванню практичних дій під час проведення навчання.  А це, в свою чергу, дасть змогу персоналу Центру отримати необхідні уміння та навички по діям у ймовірних надзвичайних ситуаціях.