19.11.2018 Функціональне навчання керівних кадрів і фахівців у місті Кременчуці

  У період з 12 по 16 листопада    2018 року викладачами обласних  та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії проведено функціональне навчання осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання міста Кременчука, Кременчуцького району, Пришибської, Піщанської, Омельницької, Недогарківської, Новознамʼянської обʼєднаних територіальних громад.

   До початку занять заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Дембіцький О.І. зазначив, що одним із основних напрямків діяльності органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання є організація і проведення заходів, спрямованих на забезпечення техногенно-екологічної безпеки, запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, своєчасне реагування на них і захист працівників від їх наслідків. Саме тому, проведення такого функціонального навчання набуває особливої актуальності.

   У ході проведення занять слухачам були роз’яснені питання організації та планування діяльності у сфері цивільного захисту, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Особлива увага була акцентована на порядку організації та здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх наслідків. Слухачі набули теоретичних знань щодо прийняття управлінських рішень з реагування на надзвичайні ситуації, ефективної організації та здійснення заходів щодо захисту населення, територій, матеріальних та культурних цінностей від їх наслідків.

   Враховуючи викладене, слід зазначити, що знання, отримані керівним складом та фахівцями органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання під час функціонального навчання, дозволять їм у подальшому приймати фахові рішення щодо запобігання та реагування на можливі надзвичайні ситуації, чітко та послідовно здійснювати організаційні та практичні заходи в разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на території міста Кременчука, Кременчуцького району, Пришибської, Піщанської, Омельницької, Недогарківської, Новознамʼянської обʼєднаних територіальних громад.