24.10.2018 Товариству „Кредмаш” надано допомогу у підготовці спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

     Якісна підготовка спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі - навчання) – запорука успішного його проведення в суб’єкті господарювання. Саме тому, у жовтні 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Маляренко О.В. надано практичну допомогу у підготовці до проведення навчання керівному складу та фахівцям Приватного акціонерного товариства „Кременчуцький завод дорожніх машин” (далі - ПрАТ „Кредмаш”).

   Основним заходом такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття з заступниками (помічниками) керівника та персоналом штабу керівництва навчанням. Під час цього заняття зазначеним посадовим особам були надані рекомендації по розробці навчально-методичної документації за навчанням, здійснювався контроль за її відпрацюванням. Так, при розробці Базового сценарію та Плану проведення навчання особлива увага зверталася на обстановку, на фоні якої будуть відпрацьовуватися дії об’єктових сил цивільного захисту, зміст етапів навчання та послідовність відпрацювання навчальних питань. Крім цього, з посередниками та керівниками на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів навчання проведені інструктажі, під час яких були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається.

   Слід зазначити, що кваліфікована практична допомога, надана керівному складу і фахівцям ПрАТ „Кредмаш”, сприятиме ефективному відпрацюванню практичних дій під час проведення навчання. А це, в свою чергу, дасть змогу персоналу підприємства отримати необхідні уміння та навички по діям у ймовірних надзвичайних ситуаціях.