23.10.2018 Полтавському університету економіки і торгівлі надано допомогу у проведенні  об’єктового тренування

  

У жовтні 2018 року майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Щербанем О.В. була надана практична допомога керівному складу та фахівцям Полтавського університету економіки і торгівлі (далі-університет) у підготовці до проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі-тренування).

       У ході надання практичної допомоги із заступниками (помічниками) керівника тренування, персоналом штабу керівництва було проведено інструктивно-методичне заняття. Під час цього заняття зазначеним особам пояснювалась структура та порядок розробки навчально-методичної документації за тренуванням, здійснювалось її відпрацювання.  Так, при розробці Плану проведення тренування особлива увага персоналу штабу керівництва була зосереджена на порядку відпрацювання у ході тренування дій працівників та студентів при пожежі в навчальному корпусі. З керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів тренування проведено інструктаж, під час якого були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається. Крім цього, особі з питань цивільного захисту Штангею В.В.  надані консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.

     Слід зазначити, що кваліфікована практична допомога, надана керівному складу і фахівцям університету, сприятиме ефективному відпрацюванню учасниками навчально-виховного процесу практичних дій під час проведення тренування.