22.10.2018 У м. Миргороді проведено консультацію з особою, відповідальною за роботу консультаційного пункту з питань цивільного захисту

  

Одним з важливих напрямків роботи завідувача навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді є систематичне надання інформаційно-методичної підтримки консультаційному пункту з питань цивільного захисту (далі – Пункт), створеному на базі Миргородського комунального житлово-експлуатаційного управління. Ця робота планується та проводиться щомісячно і спрямовується на надання особі, відповідальній за  роботу Пункту, кваліфікованої допомоги у відпрацюванні плануючої, облікової, звітної документації, а також відбору інформаційних матеріалів для проведення консультацій з непрацюючим населенням та розміщення на стендах.

   У жовтні поточного року завідувачем навчально-консультаційного пункту м. Миргороді  Шабатьком А.М. проведено консультацію з особою, відповідальною за  роботу Пункту Борсуком К.Г., на тему „Евакуація, порядок її проведення, правила поведінки та обов'язки евакуйованого населення”. Під час консультації йому було докладно роз’яснено зміст заходів з евакуації, порядок їх проведення. Особливу увагу особи, відповідальної за  роботу Пункту, було зосереджено на правилах поведінки та обов'язках евакуйованого населення. Крім цього, йому було надано у друкованому вигляді комплект з 10 (десяти) пам'яток „Абетка безпеки”, розроблений педагогічними працівниками центру.

   Слід зазначити, що систематичне проведення таких консультацій сприятиме підвищенню якості інформаційної роботи з питань цивільного захисту з непрацюючим населенням  м. Миргорода.