16.10.2018   Прийнято участь у заходах до Дня захисника України

  

 14 жовтня 2018 року у м. Полтаві відбулися урочисті заходи з нагоди Дня захисника України. До участі у цих заходах долучилися й працівники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області (далі – Центр). 

Свято – не привід забувати про безпеку. Тому, працівниками Центру спільно з Головним управлінням ДСНС України у Полтавській області на площі перед Полтавським академічним обласним українським музично-драматичним театром ім. М.В. Гоголя, де відбувались основні святкові заходи, була організована робота мобільного консультаційного пункту. Відвідувачі свята мали змогу почути від працівників Центру кваліфіковані відповіді на свої запитання щодо правил безпечної поведінки у побуті та дій при виникненні  надзвичайних ситуацій різного характеру. Особливу зацікавленість відвідувачів викликала інформація щодо дій за сигналом „Увага всім” і при виявленні вибухонебезпечних предметів. Крім цього, вони із задоволенням отримували відповідні пам’ятки і буклети для дорослих та дітей.

Свято завершилося, але кожен відвідувач мобільного консультаційного пункту поповнив свій багаж знань з питань безпеки життєдіяльності.