11.10.2018 Проведення функціонального навчання керівних кадрів і фахівців у Гадяцькому районі

  З 1 по 5 жовтня 2018 року у Гадяцькому районі проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання. Заняття проводились досвідченими викладачами обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Пиляєм В.В. і Ніколенко А.А.

   До початку занять перший заступник голови Гадяцької районної державної адміністрації Бондаренко С.М. зазначив, що питання захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій в умовах проведення адміністративно-територіальної реформи залишається однією з основних функцій місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування. Саме тому, проведення функціонального навчання у сфері цивільного захисту набуває особливої актуальності. 

   Під час проведення занять слухачам були роз’яснені питання організації та планування діяльності у сфері цивільного захисту, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Особлива увага була акцентована на порядку організації та здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх наслідків. Слухачі набули практичних вмінь щодо прийняття продуктивних управлінських рішень з реагування на надзвичайні ситуації, ефективної організації та здійснення заходів щодо захисту населення, територій, матеріальних та культурних цінностей від їх наслідків.

   Як підсумок, слід зазначити, що проведене навчання є запорукою ефективних і злагоджених дій органів управління та сил цивільного захисту Гадяцького району під час реагування на загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.