24.09.2018 Здійснено підготовку керівного складу та фахівців Кременчуцького УТОС до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

   

   У вересні 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Маляренко О.В. було здійснено підготовку керівного складу та фахівців Кременчуцького учбово-виробничого підприємства Українського товариства сліпих (далі-УТОС) до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі-навчання).

   Одним із основних заходів такої підготовки стало проведення інструктивно-методичного заняття з персоналом штабу керівництва навчання. У ході цього заняття під час виконання навчально-виробничих робіт персоналом штабу керівництва розроблялась навчально-методична документація з підготовки та проведення навчання. Так, на підставі аналізу Плану реагування на надзвичайні ситуації УТОС були визначені тема, навчальні цілі, склад учасників, навчальні місця, розроблено базовий сценарій навчання, план його проведення. При цьому, основна увага зверталась на зміст етапів навчання, їх тривалість. Під час розробки персоналом штабу керівництва навчання Плану території суб’єкту господарювання з графічним показом ділянок, рубежів, пунктів відтворення обстановки та переліком засобів імітації йому були надані рекомендації щодо підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів навчання. Крім цього, заступникам (помічникам) керівника навчання було надано кваліфіковану допомогу у розробці особистих планів.

   Слід зазначити, що якісна підготовка керівного складу та фахівців УТОС до проведення навчання сприятиме успішному відпрацюванню практичних дій персоналу у ході його проведення.