24.09.2018 У Глобинському районі проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту

      У період з 17 по 21 вересня 2018 року проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, органу виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання Глобинського району та Глобинської об’єднаної територіальної громади.

   До початку занять заступник голови Глобинської районної державної адміністрації Лісняк В.В. зазначив, що одним із основних напрямків діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання є організація і проведення заходів, спрямованих на забезпечення техногенно-екологічної безпеки, захист населення від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і своєчасне реагування на них.

   Під час проведення начальних занять викладачі обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Ніколенко А.А., Литвин Т.М. роз’яснили слухачам питання організації та планування діяльності у сфері цивільного захисту, навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Крім того, увага слухачів зверталась на порядок організації та здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх наслідків.

   Слід зазначити, що проходження функціонального навчання з питань цивільного захисту керівним складом та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту, органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання дозволить їм приймати фахові рішення щодо запобігання та реагування на можливі надзвичайні ситуації, чітко усвідомлювати послідовність здійснення організаційних та практичних заходів у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій на території Глобинського району та Глобинської об’єднаної територіальної громади.