24.09.2018 Надано практичну допомогу Нафтобазі Приватного підприємства "Компанія "Надежда" у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

       

Одним з головних завдань роботи завідувача навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді  є надання допомоги суб’єктам господарювання міста у підготовці до проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту.

       Саме  тому  у  вересні 2018 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді  Шабатьком А.М здійснено заходи щодо надання допомоги керівному складу та фахівцям Нафтобази Приватного підприємства Компанія ˮНадеждаˮ у підготовці до успішного проведення  спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання). У ході цих заходів із  заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва було проведено інструктивно-методичне заняття. Під час цього заняття зазначеним особам пояснювалась структура та  порядок розробки документів за навчанням, здійснювалось їх відпрацювання. З посередниками та керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів навчання проведено інструктажі, під час яких були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається та дотримання ними заходів безпеки. Крім цього, особі з питань цивільного захисту Бутенку О.В. надані консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників зазначеного об’єкту до дій у надзвичайних ситуаціях.

   Слід зазначити, що допомога, надана керівному складу та фахівцям Нафтобази Приватного підприємства Компанія Надеждаˮ, сприятиме ефективній і якісній підготовці його працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області