20.09.2018 У Лубенському міському будинку культури проведено інструктивно-методичне заняття

       

   У вересні 2018 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. було проведено інструктивно-методичне заняття у Лубенському міському будинку культури з керівником спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту рятувальної ланки (далі – тренування) Приймаком О.В.

    У ході цього заняття під час виконання навчально-виробничих робіт Приймаком О.В. були відпрацьовані план-календар проведення тренування, схема практичного виконання робіт та завдання для особового складу рятувальної ланки. Під час інструктажу керівнику тренування був доведений зміст його дій по контролю за дотриманням заходів безпеки особовим складом ланки у ході тренування. Крім цього, Приймаку О.В. та особі з питань цивільного захисту
Бойку А.Г. були надані докладні рекомендації щодо здійснення курсового та індивідуального навчання особового складу ланки діям у надзвичайних ситуаціях.

   Слід зазначити, що проведене інструктивно-методичне заняття та рекомендації, надані фахівцям Лубенського міського будинку культури, сприятимуть якісному відпрацюванню у ході тренування усіх запланованих заходів та формуванню у особового складу рятувальної ланки навичок практичних дій за призначенням.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області