13.11.2012                 Марафон знавців правил безпеки життєдіяльності

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає як правильно діяти у тій чи іншій екстремальній ситуації. Тому, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Адже з кожної маленької дитини колись виростають дорослі люди, а потім - батьки, які будуть передавати свої знання та вміння наступним поколінням.

Саме в цьому напрямку навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області постійно співпрацює з Полтавським міським центром дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання. Результатом такої роботи є щорічний традиційний марафон знавців правил безпеки життєдіяльності. Цього року він відбувся 10 листопада.

Весело та бадьоро розпочалося представлення команд. „Живи безпечно й інших навчай! Життя та здоров’я оберігай!”, „Вивчати, щоб знати, знати, щоб жити!” - такі девізи втілювали в життя юні учасники змагань. Чотирнадцять команд дитячо-юнацьких клубів на чолі з капітанами отримали маршрутні листи та вирушили до станцій: „Дорожній патруль”, „Піротехнічна”, „Безпека на воді”, „Пожежна безпека”, „Поведінка в лісі”, „Стихійне лихо”, „Отруйні рослини”, „Перша допомога”, „Один вдома”, „Безпека в Інтернеті”, „104 – газова безпека”, „Електробезпека”, „Небезпечні продукти”, „Колючі та ріжучі предмети”. Блискучі знання діти демонстрували з правил пожежної та електробезпеки, дорожнього руху, поведінки на водних об’єктах, в лісі, при збиранні грибів. Звичайно, не всім учасникам вдалося виконати поставлені завдання на відмінно, але їхній винахідливості можуть позаздрити навіть дорослі.

За результатами комплексних змагань перше місце здобула команда дитячо-юнацького клубу „Меридіан” (педагог-організатор Данилець Л.М.). Переможців було нагороджено грамотами та квитками на відвідування міського роледрому.

Свято скінчилося, але у серцях організаторів та учасників залишився заряд енергії й бадьорості, а найголовніше те, що кожен з дітей поповнив свій багаж знань з питань безпечної життєдіяльності.

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області