27.07.2018 Надано допомогу Горбанівському геріатричному пансіонату ветеранів війни і праці у підготовці до проведення  спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

     Похожее изображение   У липні 2018 року майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів 3 категорії Любченком С.В. була надана практична допомога керівному складу та фахівцям Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі-навчання).

   Основним заходом такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття з персоналом штабу керівництва навчання. Під час цього заняття на підставі аналізу Плану реагування на надзвичайні ситуації були визначені тема та мета проведення навчання, склад його учасників.  У ході виконання навчально-виробничих робіт персоналом штабу керівництва розроблявся базовий сценарій навчання, план його проведення. Також персоналу зазначеного штабу були надані рекомендації щодо підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів навчання та способів імітації пожежі у приміщенні Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці. Крім цього, заступники (помічники) керівника навчання отримали кваліфіковану допомогу під час розробки ними особистих планів.

   Слід зазначити, що практична допомога, надана керівному складу і фахівцям Горбанівського геріатричного пансіонату ветеранів війни і праці, сприятиме якісному відпрацюванню практичних дій під час проведення навчання.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області