16.07.2018 Надано допомогу ПАТ „Укртатнафта” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

          У липні 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. здійснено заходи щодо надання практичної допомоги керівному складу та фахівцям Публічного акціонерного товариства „Укртатнафта” у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання).

   Одним з основних заходів такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття. Під час виконання навчально-виробничих робіт персоналом штабу керівництва навчання визначались тема, навчальні цілі, склад учасників навчання та розроблялась відповідна навчально-методична документація. Так, під час відпрацювання базового сценарію навчання були визначені його етапи, навчальні питання та місця їх відпрацювання. При розробці Плану проведення навчання особлива увага персоналу штабу керівництва була зосереджена на порядку відпрацювання у ході навчання дій персоналу при виникненні пожежі на установці з виробництва сірки. Зміст своїх дій щодо управління підпорядкованими підрозділами заступники (помічники) керівника навчання відобразили в особистих планах. Також персонал штабу керівництва отримав докладні рекомендації щодо підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів навчання та способів імітації пожежі. Крім цього, особі з питань цивільного захисту Коцюбинському В.А. були надані консультації з питань планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників підприємства до дій у надзвичайних ситуаціях.

   Слід зазначити, що практична допомога, надана керівному складу і фахівцям Публічного акціонерного товариства „Укртатнафта”, сприятиме якісному плануванню заходів цивільного захисту та чіткому відпрацюванню персоналом практичних дій у ході навчання.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області