22.06.2018   Надано допомогу Кременчуцькому національному університету
у підготовці до проведення об’єктового тренування  
з питань цивільного захисту

          

У червні 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії  Маляренко О.В. здійснено заходи щодо надання практичної допомоги керівному складу та фахівцям Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського у підготовці до проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі – тренування).

Одним з основних заходів такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття. Під час виконання навчально-виробничих робіт персоналом штабу керівництва тренування визначались тема, навчальні цілі, склад учасників тренування та розроблялась відповідна навчально-методична документація. Так, під час відпрацювання базового сценарію тренування були визначені його етапи, навчальні питання та місця їх відпрацювання. При розробці Плану проведення тренування особлива увага персоналу штабу керівництва була зосереджена на порядку відпрацювання у ході тренування дій персоналу та студентів при пожежі в одному з навчальних корпусів. Зміст своїх дій щодо управління підпорядкованими підрозділами заступники (помічники) керівника тренування відобразили в особистих планах. Також персонал штабу керівництва отримав докладні рекомендації щодо підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів тренування та способів імітації пожежі. Крім цього, особі з питань цивільного захисту Капельці В.М. були надані консультації з питань планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників університету до дій у надзвичайних ситуаціях.

Слід зазначити, що практична допомога, надана керівному складу і фахівцям Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, сприятиме якісному плануванню заходів цивільного захисту та чіткому відпрацюванню персоналом та студентами практичних дій у ході тренування.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області