22.06.2018    Надана допомога фахівцям 1 міської клінічної лікарні м. Полтави

           У червні 2018 року старшим майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів 3 категорії Щербанем О.В. була надана практична допомога фахівцям  1 міської клінічної лікарні у підготовці до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту ланки пожежогасіння (далі – тренування).

У ході проведення інструктивно-методичного заняття керівником тренування Величко С. Д. були відпрацьовані план-календар його проведення, схема практичного виконання робіт та відповідні завдання особовому складу ланки пожежогасіння. Також із Величко С.Д. був проведений інструктаж щодо контролю за дотриманням особовим складом зазначеної ланки заходів безпеки при відпрацюванні практичних заходів тренування. Крім цього, особі з питань цивільного захисту Пахомову А.М. були надані консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.

Слід зазначити, що надана практична допомога фахівцям 1 міської клінічної лікарні сприятиме ефективному плануванню та здійсненню заходів цивільного захисту, зокрема  якісному відпрацюванню дій ланки пожежогасіння у ході виконання завдань за призначенням.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області