05.06.2018 Полтавські малюки вчаться жити в безпеці
        Описание: D:\с диска F\Гафиатулина\ТБД\2014\ТБД 2014 фото\IMG_9125.jpg   Всі ми прагнемо забезпечити своїм дітям щасливе дитинство. Щасливе – означає безтурботне, цікаве, радісне, безпечне. Тому, з самого раннього віку необхідно прищеплювати малюкам знання щодо правил поведінки при виникненні екстремальних ситуацій.   Саме з такою метою наприкінці травня – на початку червня в усіх закладах дошкільної освіти м. Полтави проводився Тиждень безпеки дитини. У ході його проведення вихователі звертали особливу увагу на формування у дітей дошкільного віку навичок правильного поводження на вулиці, у міському транспорті, при спілкуванні з незнайомими людьми, небезпечними тваринами і отруйними рослинами. Дітям в ігровій формі розповідали, яких правил необхідно дотримуватись, як діяти, куди звертатись по допомогу в разі виникнення надзвичайної ситуації. Поглибити та практично закріпити свої знання вони змогли завдяки участі в змаганнях, конкурсах і театралізованих виставах. У ході Тижня безпеки дитини працівниками закладів дошкільної освіти
м. Полтави також відпрацьовувались дії при виникненні ймовірних надзвичайних ситуацій та проводилась роз’яснювальна робота з батьками дітей.
   Отже, проведення Тиждень безпеки дитини у закладах дошкільної освіти дає змогу не тільки надати дітям мінімально необхідні знання щодо дій у надзвичайних та несприятливих побутових ситуаціях, але й підвищити відповідальність дорослих за їх здоров’я та життя.
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області