30.05.2018 Надано допомогу санаторію ім. М. Гоголя м. Миргорода у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

   Одним з головних завдань роботи завідувача навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді є надання допомоги суб’єктам господарювання міста у підготовці до проведення спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту.

Саме тому, у травні 2018 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у  м. Миргороді Маляром О.М. здійснено заходи щодо надання допомоги керівному складу та фахівцям структурного підрозділу „Санаторій ім. М. Гоголя” регіональної філії „Південна залізниця” Публічного акціонерного товариства „Українська залізниця” у підготовці до успішного проведення  спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання). У ході цих заходів із  заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва  було проведено інструктивно-методичне заняття. Під час цього заняття зазначеним особам пояснювалась структура та  порядок розробки документів за навчанням, здійснювалось їх відпрацювання. З посередниками та керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів навчання проведено інструктажі, під час яких були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається та дотримання ними заходів безпеки. Крім цього, особі з питань цивільного захисту Бикову В.В. надані консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників зазначеного санаторію до дій у надзвичайних ситуаціях.

   Слід зазначити, що проведені сприятимуть ефективному і якісному відпрацюванню у ході навчання всіх запланованих заходів.
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області