18.05.2018 Надана допомога 2-ій міській лікарні м. Кременчука у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

   У травні 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. була надана практична допомога керівному складу і фахівцям 2-ій міській лікарні м. Кременчука у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання).

Основним заходом такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття з персоналом штабу керівництва навчання. Під час цього заняття на підставі аналізу Плану реагування на надзвичайні ситуації були визначені тема навчання, склад його учасників, навчальні цілі для кожної їх категорії.  У ході виконання навчально-виробничих робіт персоналом штабу керівництва розроблявся базовий сценарій навчання, план його проведення, особисті плануючі документи заступників (помічників) керівника навчання. Крім цього, персоналу зазначеного штабу були надані рекомендації щодо підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів навчання та способів імітації пожежі у приміщенні лікарні та на її території.

Слід зазначити, що практична допомога, надана керівному складу і фахівцям 2-ої міської лікарні міста Кременчука, сприятиме якісному відпрацюванню її персоналом практичних дій під час проведення навчання.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області