18.05.2018 Надано допомогу товариству з додатковою відповідальністю „Лічмаш-прилад” у підготовці спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту
   

У квітні-травні 2018 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченком В.О. була надана практична допомога керівному складу і фахівцям Товариства з додатковою відповідальністю „Лічмаш-прилад” (далі - ТДВ „Лічмаш-прилад”) у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання).

Інструктивно-методичне заняття, яке проводилося з персоналом штабу керівництва навчання стало основним заходом цієї допомоги. На підставі аналізу Плану реагування на надзвичайні ситуації були визначені тема, склад учасників, мета проведення навчання. Під час виконання персоналом штабу керівництва конкретних навчально-виробничих робіт ретельно розроблялась навчально-методична документація щодо проведення навчання. Так, з урахуванням  можливих надзвичайних ситуацій, ними були відпрацьовані Базовий сценарій та План проведення навчання.  Також, персонал штабу керівництва мав змогу набути практичних навичок розроблення картографічних документів шляхом графічного показу на плані території  ТДВ „Лічмаш-прилад” ділянок, рубежів, пунктів відтворення обстановки з переліком засобів імітації. Крім цього, заступникам (помічникам) керівника навчання була надана кваліфікована допомога з питань розроблення особистих планів. Посередникам, керівникам на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів навчання у ході інструктажів були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається та дотримання ними заходів безпеки.

      В цілому, допомога, надана керівному складу та фахівцям цивільного захисту ТДВ „Лічмаш-прилад”, сприятиме ефективному і якісному проведенню навчання.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області