24.04.2018 Прийнято участь у роботі методичного об’єднання вчителів предмету „Основи здоров’я” загальноосвітніх шкіл м. Полтави

   

Описание: C:\Users\Методист\Desktop\фото\image-0-02-05-bb5f77d96768bf0a751896c6789b114a375621ad6576fbf685a2dbd20fdd38ba-V.jpg   18 квітня 2018 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10
імені В. Г. Короленка відбулося методичне об’єднання вчителів предмету „Основи здоров’я” м. Полтави. Тематикою заходу була методика проведення роботи з учнівською молоддю щодо формування навичок безпечної поведінки у місцях масового скупчення людей.

   Відкрила засідання методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавського міськвиконкому Любов Севастьян, яка ознайомила присутніх з планом проведення заходу та надала слово методисту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області (далі - Центр) Ірині Петренко. Методист Центру проінформувала педагогів про надзвичайні ситуації та події, що виникли на території Полтавської області у 2017 році та першому кварталі 2018 року. Її виступ супроводжувався мультимедійною презентацією. Після цього, Ірина Петренко ознайомила присутніх з правилами безпечної поведінки у місцях масового скупчення людей. Вона звернула увагу педагогів, що особливо небезпечним є перебування у агресивно налаштованому натовпі, що може утворитися під час проведення політичних мітингів, концертів, спортивних змагань на стадіонах тощо. І це необхідно враховувати при проведенні роз’яснювальної роботи з учнями. Підсумком заходу стало жваве обговорення вчителями різних методів роботи з учнями щодо формування у них навичок безпечного перебування у місцях масового скупчення людей. Кожен з них мав змогу поділитися з колегами власним досвідом роботи у цьому напрямку.

   Отже, проведення таких заходів дає змогу не тільки надати необхідну інформацію вчителям предмету „Основи здоров’я”, але й збагатити їх новими ідеями для подальшого використання в роботі.


НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області