24.04.2018 Надання допомоги Кременчуцькому обласному шкірно-венерологічному диспансеру у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

    

    У квітні 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Маляренко О.В. була надана практична допомога керівному складу і фахівцям Кременчуцького обласного шкірно-венерологічного диспансеру у підготовці до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.

   Основним заходом такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття з персоналом штабу керівництва навчання. Під час цього заняття на підставі аналізу Плану реагування на надзвичайні ситуації були визначені тема навчання, склад його учасників, навчальні цілі для кожної їх категорії.  У ході виконання навчально-виробничих робіт персоналом штабу керівництва розроблявся базовий сценарій навчання, план його проведення, особисті плануючі документи заступників (помічників) керівника навчання. Крім цього, персоналу зазначеного штабу були надані рекомендації щодо підготовки навчальних місць з відпрацювання практичних заходів навчання та способів імітації пожежі у приміщенні диспансеру та на його території.

   Слід зазначити, що практична допомога, надана керівному складу і фахівцям Кременчуцького обласного шкірно-венерологічного диспансеру, сприятиме якісному відпрацюванню практичних дій під час проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту.


НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області