30.03.2018 Надання допомоги у підготовці спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту в Лубенському учбово-виробничому підприємстві Українського товариства глухих

   

У березні 2018 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах В.Биченком були здійснені заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців Лубенського учбово-виробничого підприємства Українського товариства глухих до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання).
   Практична робота на вищезазначеному підприємстві розпочалась із ознайомлення з його структурою та плануючими документами з питань цивільного захисту. Це дозволило під час інструктивно-методичного заняття надати більш кваліфіковану й адресну допомогу персоналу штабу керівництва щодо розроблення базового сценарію і плану проведення навчання. Із заступниками (помічниками) керівника навчання  були опрацьовані їх особисті плани. Керівникам на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів навчання у ході інструктажу були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається.
   Крім цього, особі з питань цивільного захисту Шовкоплясу Ю.Г. надано консультаційно-методичну допомогу стосовно навчання персоналу підприємства діям у надзвичайних ситуаціях та оформлення інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області