30.03.2018 Надано практичну допомогу  Миргородському художньо-промисловому коледжу імені М.В. Гоголя у підготовці до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту

   

Описание: C:\Users\306\Desktop\IMG_20180327_113143.jpg   У березні 2018 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у
м
. Миргороді Маляр О.М.
була надана практична допомога керівному складу та фахівцям 
Миргородському художньо-промисловому коледжу імені М.В. Гоголя у підготовці до проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі - тренування).   

   Одним із основних заходів такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття із заступниками (помічниками) керівника тренування, персоналом штабу керівництва. У ході цього заняття вищезазначеними особами було відпрацьовано документацію за  тренуванням. При цьому, особлива увага була звернута на визначення етапів тренування та навчальних питань  з урахуванням специфіки організації заходів цивільного захисту у Миргородському художньо-промисловому коледжі імені М.В. Гоголя.   Під час  інструктажів керівникам на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів були надані детальні пояснення щодо здійснення ними контролю за дотриманням заходів безпеки тими, хто навчається.  

   Крім цього, особі з питань цивільного захисту Яцуну А.О. надано консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.  

   Отже, практична допомога керівному складу та фахівцям Миргородського художньо-промислового коледжу імені М.В. Гоголя щодо підготовки об’єктового тренування з питань цивільного захисту сприятиме успішному його проведенню. 

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області