27.03.2017  У місті Горішні Плавні проведено функціональне навчання

з питань цивільного захисту

     

Описание: C:\Users\Викладач\Desktop\фото горішні плавні\20180322_105255.jpg   У період з 19 по 23 березня 2018 року проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради та суб’єктів господарювання міста Горішні Плавні.

   До початку занять перший заступник міського голови Чуприна О.А. зазначив, що одним із основних напрямків діяльності виконавчого комітету міської ради, суб’єктів господарювання міста є організація і проведення заходів, спрямованих на забезпечення техногенно-екологічної безпеки, захист працівників від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і своєчасне реагування на них. Саме тому, проведення функціонального навчання у сфері цивільного захисту набуває особливої актуальності.

Описание: C:\Users\Викладач\Desktop\фото горішні плавні\20180322_111758.jpg   У ході проведення занять слухачам були роз’яснені питання організації та планування діяльності у сфері цивільного захисту, навчання населення та працівників діям у надзвичайних ситуаціях. Особлива увага була акцентована на порядку організації та здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх наслідків. Слухачі набули практичних вмінь щодо прийняття управлінських рішень з реагування на надзвичайні ситуації, ефективної організації та здійснення заходів щодо захисту населення, територій, матеріальних та культурних цінностей від їх наслідків.

Описание: C:\Users\Викладач\Desktop\фото горішні плавні\20180322_105331.jpg   Слід зазначити, що знання, отримані під час проходження функціонального навчання з питань цивільного захисту керівним складом та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту виконавчого комітету Горішньоплавнівської міської ради, суб’єктів господарювання дозволять їм приймати фахові рішення щодо запобігання та реагування на можливі надзвичайні ситуації, чітко усвідомлювати послідовність здійснення організаційних та практичних заходів у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на території міста Горішні Плавні.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області