20.03.2018 Надано допомогу комунальному підприємству „Кременчукводоканал” у підготовці спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту формування з обслуговування сховища

      У березні 2018 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів    3 категорії Шишкіним Ю.І. була надана практична допомога фахівцям комунального підприємства „Кременчукводоканал” у підготовці до проведення спеціального об’єктового  тренування (далі – тренування) ланки з обслуговування сховища.

   Одним із основних заходів такої допомоги стало проведення інструктивно-методичного заняття з керівником тренування Щербиною І.І. У ході цього заняття під час виконання навчально-виробничих робіт ним були відпрацьовані план-календар проведення тренування, схема практичного виконання робіт та відповідні завдання для особового складу ланки.

   Також з Щербиною І.І. був проведений інструктаж у ході якого доведено зміст його дій по контролю за дотриманням заходів безпеки особовим складом ланки у ході тренування. Крім цього, особі з питань цивільного захисту Мамону Є.В. були надані консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.

   Слід зазначити, що надана практична допомога фахівцям комунального підприємства „Кременчукводоканал” сприятиме якісному відпрацюванню у ході тренування усіх запланованих заходів та формуванню у особового складу ланки практичних навичок дій за призначенням.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області