05.03.2018 Консультативно-методична допомога з питань організації діяльності місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

       Описание: H:\27.02.2018_заняття ТЕБ і НС\IMG_0894.JPG27 лютого 2018 року викладачем обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії НМЦ та БЖД Полтавської області Пиляєм В.В. була надана консультативно-методична допомога членам місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій м. Полтави.

Описание: H:\27.02.2018_заняття ТЕБ і НС\IMG_0908.JPG   На початку заходу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Нікіпелов В.Ю. зазначив, що одним із основних завдань комісії є координація діяльності органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста, сил цивільного захисту під час реагування на надзвичайні ситуації місцевого рівня.

Описание: H:\27.02.2018_заняття ТЕБ і НС\IMG_0923.JPG   У ході проведення консультації учасникам заходу доведені основні завдання комісії, функціональні  обов’язки і права її членів. Особлива увага присутніх була зосереджена на організації діяльності комісії в режимах підвищеної готовності та надзвичайної ситуації. Крім цього, акцентована увага на тому, що одним із основних завдань комісії є проведення роботи та вжиття заходів щодо навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.     

   Як підсумок проведеного заходу, слід зазначити, що надана консультативно-методична допомога особам, які входять до складу місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, підвищила рівень їх знань та умінь при виконанні покладених завдань з питань  цивільного захисту.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області