26.02.2018 У м. Миргороді проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту
   

   У період з 19 по 23 лютого 2018 року педагогічними працівниками обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області проведено функціональне навчання осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту м. Миргорода, Миргородського району та Великосорочинської об’єднаної територіальної громади.

   У ході проведення навчальних занять слухачі ознайомились з переліком та змістом розпорядчих і плануючих документів з питань цивільного захисту, порядком здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях. Слухачі набули практичних вмінь щодо методів роботи та алгоритмів власних дій при загрозі або виникненні надзвичайної ситуації. Використання мультимедійного обладнання під час проведення навчальних занять сприяло ефективному засвоєнню та удосконаленню знань слухачів у сфері цивільного захисту.

   Як підсумок, слід зазначити, що проведене навчання є запорукою ефективних і злагоджених дій органів управління та сил цивільного захисту м. Миргорода, Миргородського району та Великосорочинської об’єднаної територіальної громади під час реагування на загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області