11.10.2012                  Збереження та зміцнення здоров’я дитини –

важливе завдання школи

 

10 жовтня 2012 року на базі Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського відбувся семінар для методистів районних відділів освіти на тему: „Робота методичних служб щодо підвищення професійної майстерності вчителів предметів „Фізична культура” та „Захист Вітчизни”. Активну участь у заході приймали педагогічні працівники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області.

Ознайомлюючи присутніх з метою та планом проведення семінару, методист Полтавського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. М.В. Остроградського Кирієнко М.І. наголосив на тому, що для ефективної навчально-виховної роботи зі школярами з питань формування здорового та безпечного способу життя вчителям необхідно постійно вдосконалювати власні знання.

Тематика доповідей охоплювала питання організації та проведення спортивних заходів, збереження життя та здоров’я школярів, правил техніки безпеки під час проведення уроків „Фізичного виховання” та „Захист Вітчизни”. У своїх виступах учасники семінару зазначали, що збереження та зміцнення здоров’я дітей, формування у них культури безпечної поведінки – одне з основних завдань школи.

Цікавою та корисною для учасників семінару стала інформація методиста навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області Литвин Т.М. про надзвичайні ситуації та події, які виникли на території Полтавської області з початку 2012 року. У своєму виступі вона звернула увагу присутніх на основні причини загибелі та травмування дітей, наголосивши на необхідності проведення просвітницько-інформаційної роботи зі школярами щодо профілактики дитячого травматизму під час проведення масових заходів спортивного та оздоровчого характеру.

На завершення семінару його учасники мали змогу обмінятися досвідом роботи щодо проведення представницьких педагогічних заходів (відкритих уроків, семінарів, методичних об’єднань), спрямованих на вдосконалення професійної майстерності вчителів предметів „Фізична культура” та „Захист Вітчизни”.

 

  НМЦ ЦЗ та БЖД  Полтавської області