23.02.2018 Проведення консультацій для підприємств, установ, організацій на базі Кременчуцьких курсів 3 категорії
   Консультації для фахівців підприємств, установ та організацій, що проводяться на базі Кременчуцьких курсів 3 категорії, є однією з форм надання їм інформаційно-методичної підтримки у виконанні покладених на них завдань і обов’язків у сфері цивільного захисту.
   Під час консультацій майстри виробничого навчання відповідно до законодавчої та нормативно-правової бази надають кваліфіковану допомогу щодо планування заходів цивільного захисту, роз’яснюють порядок проходження керівним складом і фахівцями суб’єктів господарювання функціонального навчання у сфері цивільного захисту.
При проведенні консультацій з питань курсового на індивідуального навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях фахівцям суб’єктів господарювання надаються рекомендації щодо розроблення відповідних програм підготовки та організації проведення занять за цими програмами. Крім цього, надається допомога у підборі навчальної, методичної літератури, наочних матеріалів.
   Враховуючи вище викладене, слід зазначити, що систематичне проведення консультацій для фахівців суб’єктів господарювання міста Кременчука дозволяє надавати їм адресну допомогу з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області