23.11.2017 Надана  допомога керівництву Полтавського університету  економіки і торгівлі в проведенні об’єктового тренування

   У листопаді 2017 року старшим майстром виробничого навчання циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Щербанем О.В. була надана практична допомога керівному складу та фахівцям Полтавського університету економіки і торгівлі у підготовці до проведення об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі - тренування).  
   Одним із основних заходів такої допомоги стало проведення інструктивно-методичних занять із заступниками (помічниками) керівника тренування, персоналом штабу керівництва. У ході цих занять вищезазначеними особами було відпрацьовано документацію за  тренуванням. При цьому, особлива увага була звернута на визначення етапів тренування та навчальних питань  з урахуванням специфіки організації заходів цивільного захисту у Полтавському університеті економіки і торгівлі.
  
   У ході індивідуальних  консультацій заступникам (помічникам) керівника тренування, керівникам на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів були надані детальні пояснення щодо структури та змісту їх особистих планів.
   Крім цього, фахівцю з питань цивільного захисту Штангею В.В. надані консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях.   Отже, практична допомога, надана керівному складу та фахівцям Полтавського університеті економіки і торгівлі  у підготовці об’єктового тренування з питань цивільного захисту, сприятиме успішному його проведенню. 

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області