22.11.2017 У місті Кременчуці проведено функціональне навчанняз питань цивільного захисту

   У період з 13 по 17 листопада 2017 року проведено функціональне навчання з питань цивільного захисту осіб керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання міста Кременчука та Кременчуцького району.

   До початку занять начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Кременчуцької міської ради Чудаков І.В. зазначив, що одним із основних напрямків діяльності органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання є організація і проведення заходів, спрямованих на забезпечення техногенно-екологічної безпеки, захист працівників від наслідків надзвичайних ситуацій, запобігання їх виникненню і своєчасне реагування на них. Саме тому, проведення функціонального навчання у сфері цивільного захисту набуває особливої актуальності.

   У ході проведення занять слухачам були роз’яснені питання організації та планування діяльності у сфері цивільного захисту, навчання населення та працівників діям у надзвичайних ситуаціях. Особлива увага була акцентована на порядку організації та здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, мінімізації їх наслідків. Слухачі набули практичних вмінь щодо прийняття управлінських рішень з реагування на надзвичайні ситуації, ефективної організації та здійснення заходів щодо захисту населення, територій, матеріальних та культурних цінностей від їх наслідків.

   Слід зазначити, що проходження функціонального навчання з питань цивільного захисту керівним складом та фахівцями, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів цивільного захисту органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, суб’єктів господарювання дозволить їм приймати фахові рішення щодо запобігання та реагування на можливі надзвичайні ситуації, чітко усвідомлювати послідовність здійснення організаційних та практичних заходів у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій на території міста Кременчука та Кременчуцького району.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області