16.11.2017 Надано практичну допомогу ТОВ Кременчуцький шкірзавод” у проведенні спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту

    У листопаді 2017 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. надано практичну допомогу керівництву та фахівцям товариства з обмеженою відповідальністю Кременчуцький шкірзавод” щодо підготовки до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі - тренування).
  
   Практична робота розпочалась із ознайомлення зі структурою зазначеного підприємства та розробленими плануючими документами з питань цивільного захисту. Це дозволило у ході інструктивно-методичних занять надати більш кваліфіковану й адресну допомогу заступникам (помічникам) керівника тренування та персоналу штабу керівництва у розробці плану його проведення.
При цьому, особлива увага начальника  штабу керівництва тренуванням  Антонової А.С. була  звернута на визначення етапів та навчальних питань тренування з урахуванням специфіки організації заходів цивільного захисту на підприємстві.
 
  У ході інструктажу керівникам на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів тренування були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається
.   
   Крім цього, фахівцю з питань цивільного захисту підприємства Штрик В.В. була надана консультаційно-методична допомога щодо оформлення інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту. 
   Проведені заходи практичної підготовки сприятимуть ефективному і якісному відпрацюванню у ході тренування усіх запланованих заходів та формуванню у працівників підприємства практичних навичок щодо дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.
 
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області