01.11.2017     У м. Миргороді здійснено заходи практичної підготовки до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

   

У жовтні 2017 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Маляром О.М. були здійснені заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців Багатогалузевого підприємства комунального господарства приватного акціонерного товариства „Миргородкурорт” до успішного проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі – навчання).

У ході цих заходів із заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва були проведені інструктивно-методичні заняття. Під час цих занять, в атмосфері розуміння важливості якісного проведення запланованого заходу, зазначеними особами здійснювалось відпрацювання плану проведення навчання. При цьому, були враховані ймовірні надзвичайні ситуації, що можуть виникнути безпосередньо в суб’єкті господарювання або поблизу нього.

Під час інструктажів посередникам були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається, та дотриманням ними заходів безпеки.

У ході індивідуальних консультацій заступникам (помічникам) керівника навчання, посередникам були надані детальні пояснення щодо структури та змісту їх особистих планів.

   Крім цього, з особою з питань цивільного захисту Калініним О.А. були проведені консультації щодо планування заходів цивільного захисту та підготовки працівників до дій у надзвичайних ситуаціях на зазначеному підприємстві. Проведені заходи практичної підготовки на філії ПрАТ „Миргородкурорт” -„Багатогалузеве підприємство комунального господарства” сприятимуть ефективному і якісному відпрацюванню у ході навчання всіх запланованих заходів.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області