01.11.2017      Здійснено заходи практичної підготовки до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту у м. Лубни

   

На протязі вересня-жовтня 2017 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах В. Биченком були здійснені заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців комунального видавництва „Лубни” до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі – тренування).

Одним із основних заходів зазначеної підготовки стало проведення інструктивно-методичних занять із заступниками (помічниками) керівника тренування, персоналом штабу керівництва. Під час таких занять зазначеними особами відпрацьовувалась навчально-методична документація за тренуванням.

 При цьому, особлива увага була приділена визначенню етапів та навчальних питань тренування. Заступникам (помічникам) керівника тренування надавалась кваліфікована та адресна допомога у розробці особистих планів.

З керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів тренування був проведений інструктаж щодо правильності та безпечності їх дій.

      Крім цього, особі з питань цивільного захисту Дендебері І.Д. була надана консультаційно-методична допомога щодо оформлення інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області