26.09.2017 Проведено тематичну консультацію щодо облаштування та утримання захисних споруд цивільного захисту
    Укриття в захисних спорудах цивільного захисту (далі – захисні споруди) є одним із найефективніших способів колективного захисту населення при виникненні надзвичайних ситуації у мирний час та особливий період. Але,  суб’єкти господарювання, які мають на балансі захисні споруди, не завжди забезпечують їх утримання згідно з вимогами законодавства.
  
Саме тому, 11 вересня 2017 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Маляром О.М. проведено консультацію на тему „Облаштування та утримання захисних споруд цивільного захисту” з фахівцями суб’єктів господарювання міста Миргорода, які мають на балансі зазначені споруди. Під час проведення консультації присутнім були доведені вимоги інструкції щодо утримання захисних споруд у мирний час. Особливу увагу було приділено питанням використання захисних споруд для господарських, культурних і побутових потреб.
   Після цього,
фахівцями суб’єктів господарювання були детально доведені заходи, що здійснюються при приведенні захисних споруд у готовність до використання за призначенням.Знання, отримані фахівцями під час тематичної консультації, дозволять на належному рівні організувати утримання захисних споруд на суб’єктах господарювання міста Миргорода та забезпечити їх готовність до укриття працюючого персоналу при виникненні надзвичайних ситуацій.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області