22.09.2017 Заходи практичної підготовки спеціального об’єктового навчання з цивільного захисту у комунальному підприємстві „Лубни-водоканал

У серпні-вересні 2017 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах В.Биченком були здійснені заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців комунального підприємства „Лубни-водоканал” до проведення  спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі-навчання) за темою „Дії органів управління, сил цивільного захисту та працюючого персоналу комунального підприємства „Лубни-водоканал” при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного характеру”.

      У період підготовки до проведення навчання на інструктивно-методичних заняттях із заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва здійснювалось розроблення навчально-методичної документації щодо проведення навчання. При цьому, особлива увага приділялась визначенню етапів навчання, навчальних питань та послідовності їх відпрацювання з урахуванням специфіки діяльності зазначеного комунального підприємства.

     У ході інструктажів посередникам, керівникам на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів навчання були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається та дотримання ними заходів безпеки.

     Крім цього, посадовій особі з питань цивільного захисту Полиньку О.С. була надана консультація на тему: Організація навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях”.  Також йому надана допомога щодо розроблення документації з курсового та індивідуального навчання працівників, оформлення інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту.

Проведені заходи практичної підготовки сприятимуть ефективному і якісному відпрацюванню у ході навчання дій персоналу комунального підприємства „Лубни-водоканал” при загрозі та виникненні надзвичайних ситуації. 

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області