22.09.2017 Здійснення заходів практичної підготовки спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту в Кременчуцькому льотному коледжі Національного авіаційного університету

У вересні 2017 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. здійснено заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців Кременчуцького льотного коледжу Національного авіаційного університету до проведення спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі - тренування).

Практична робота розпочалась із ознайомлення зі структурою зазначеного навчального закладу та розробленими плануючими документами з питань цивільного захисту. Це дозволило у ході інструктивно-методичних занять надати більш кваліфіковану й адресну допомогу заступникам (помічникам) керівника тренування та штабу керівництва у розробці плану його проведення. При цьому, особлива увага начальника  штабу керівництва тренуванням  Повода В.В. була  звернута на визначення етапів тренування та навчальних питань з урахуванням специфіки організації заходів цивільного захисту у коледжі.

У ході інструктажу з керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів тренування були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається.

Проведені заходи практичної підготовки сприятимуть ефективному і якісному відпрацюванню у ході тренування усіх запланованих заходів та формуванню у персоналу коледжу практичних навичок щодо дій під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області