26.07.2017 Здійснення методичного супроводу спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту на комунальному підприємстві „Кременчуцьке тролейбусне управління”

 

  У липні 2017 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів  3 категорії Шишкіним Ю.І. були здійснені заходи методичного супроводу  спеціального об’єктового тренування з питань цивільного захисту на комунальному підприємстві „Кременчуцьке тролейбусне управління” (далі – підприємство). 

   У ході методичного супроводу особі з питань цивільного захисту підприємства Кравцову М.П. було надано консультацію щодо структури та змісту плану реагування на надзвичайні ситуації.

   З керівниками навчальних груп проведено консультацію на тему: Організація навчання працівників діям у надзвичайних ситуаціях”, під час якої, основна увага зверталась на розроблення планувальних та облікових документів з навчання працівників підприємства діям у надзвичайних ситуаціях. На завершенні консультації керівники навчальних груп отримали методичні матеріали для проведення 9 (дев’яти) занять за програмою загальною підготовки працівників підприємств, установ та організацій до дій у надзвичайних ситуаціях і форми відповідних документів, зокрема розкладів занять, планів-конспектів їх проведення та журналу обліку.

   У ході індивідуальних консультацій керівникам аварійно-технічної ланки Матвійку В.В. та ланки з обслуговування захисної споруди Салобаєву Л.І. було надано методичну допомогу у розробленні планів-календарів спеціальних об’єктових тренувань з питань цивільного захисту зазначених формувань.

   Проведені заходи методичного супроводу сприятимуть ефективній і якісній підготовці працівників на КП „Кременчуцьке тролейбусне управління” до дій у надзвичайних ситуаціях.

   

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області