23.06.2017 Здійснено заходи практичної підготовки керівництва та фахівців ОКВПВКГ „Миргородводоканал” до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту

 
  

У червні 2017 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Маляром О.М. були здійснені заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців обласного комунального виробничого підприємства водопровідно-каналізаційного господарства „Миргородводоканал” до проведення спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту (далі-навчання).

Одним із основних заходів зазначеної підготовки стало проведення інструктивно-методичних занять із заступниками (помічниками) керівника навчання, персоналом штабу керівництва. Під час таких занять зазначеним особам пояснювався порядок розробки навчально-методичних документів за навчанням та здійснювалось їх відпрацювання. При цьому, начальник штабу керівництва навчанням Завгородня Л.І. отримала кваліфіковану консультаційну допомогу щодо визначення етапів навчання та навчальних питань з урахуванням специфіки організації заходів цивільного захисту на ОКВПВКГ „Миргородводоканал”. Заступникам (помічникам) керівника навчання та посередникам були надані детальні роз’яснення щодо структури та змісту особистих планів. З посередниками та керівниками на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів навчання були проведенні інструктажі щодо правильності та безпечності їх дій.

Слід зазначити, що проведені заходи практичної підготовки сприятимуть успішному проведенню спеціального об’єктового навчання з питань цивільного захисту на ОКВПВКГ „Миргородводоканал”.


НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області