08.06.2017 Удосконалюємо свою професійну майстерність

 
     06 червня 2017 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області (далі – Центр) проведено День професійної майстерності. Його цілями були: вдосконалення професійної майстерності педагогічних працівників;визначення єдиних поглядів на проведення інструктивно-методичних занять та здійснення методичного супроводу суб’єктів господарювання, що проводять спеціальні об’єктові навчання, тренування з питань цивільного захисту;підвищення ефективності викорис­тання технічних засобів навчання при проведенні занять з функціонального навчання з питань цивільного захисту. Відкрив День професійної майстерності начальник Центру Терещенко С.П., який ознайомив присутніх з цілями та планом його проведення.  У ході заняття, проведеного завідувачем обласного методичного кабінету Гафіатуліною І.В., до педагогічних працівників була доведена методика написання інформаційних матеріалів для розміщення на веб-сайті Центру та окреслені шляхи  підвищення їх якості.
  
Начальник циклу практичної підготовки обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії (далі – Курси) Фомічов С.М. ознайомив майстрів виробничого навчання та завідувачів навчально-консультаційних пунктів з алгоритмом їх дій при проведенні інструктивно-методичних занять із заступниками (помічниками) керівників, персоналом штабів керівництва та інструктажів з посередниками, керівниками на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту. У жвавій, але конструктивній дискусії зазначеною категорією педпрацівників були обговорені рекомендації ДСНС України щодо проведення спеціальних об’єктових навчань і тренувань з питань цивільного захисту та відпрацьовані пропозиції щодо зміни структури плану приведення формування цивільного захисту в готовність до дій за призначенням.
   У ході тренінгу під керівництвом заступника завідувача Курсів Панащука І.М. викладачі Центру вдосконалювали свою майстерність
з відпрацювання презентацій для мультимедійного супроводження лекційних занять.
  
Підвищенню ефективності роботи завідувачів навчально-консультаційних пунктів щодо планування діяльності, її обліку та узагальнення результатів було присвячене заняття, проведене методистом обласного методичного кабінету Ведмеденко Ю.В.
  
Підводячи підсумок Дня професійної майстерності начальник Центру Терещенко С.П. відмітив активність педагогічних працівників Центру під час його проведення, їх зацікавленість у вдосконаленні своєї професійної майстерності. 

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області