19. 05. 2017 Функціональне навчання з питань цивільного захисту в Лохвицькому районі
 
       У період 15 по 19 травня 2017 року проведено навчання з питань цивільного захисту керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування Лохвицького району.   
    Заняття проводились викладачами обласних та міста Полтава курсів удосконалення керівних кадрів 3 категорії Ніколенком А.А., Литвин Т.М., Пиляєм В.В.
  
   Перед початком занять заступник голови Лохвицької районної державної адміністрації Єсіков О.О. у вступному слові відмітив, що наявність в районі значної кількості підприємств нафто- та газовидобувної промисловості збільшує ризик виникнення аварій техногенного походження. Це обумовлює важливість здійснення навчання
керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією та здійсненням заходів з питань цивільного захисту.    Під час проведення занять слухачам були роз’яснені повноваження місцевої державної адміністрації, органів місцевого самоврядування у сфері цивільного захисту. Особлива  увага слухачів була акцентована на переліку та змісті розпорядчих і плануючих документів з питань цивільного захисту, вимогах порядку навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.  
    Як підсумок, слід зазначити, що проведене навчання є запорукою ефективних і злагоджених дій органів управління та сил цивільного захисту Лохвицького району під час реагування на загрозу або виникнення надзвичайних ситуацій.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області