26.04.2017 Надання практичної допомоги у підготовці до проведення Тижня безпеки дитини в дошкільному навчальному закладі №5 „Сонечко”
 
       У квітні 2017 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Миргороді Маляром О.М. на базі дошкільного навчального закладу №5 „Сонечко” (далі – ДНЗ №5 „Сонечко”) були проведені інструктивно-методичні заняття, метою яких була підготовка керівного складу та фахівців зазначеного закладу до проведення Тижня безпеки дитини.   Під час уроків практичного навчання, в атмосфері розуміння важливості якісного проведення запланованого заходу, персоналом штабу керівництва Тижня безпеки дитини відпрацьовувався відповідний план його проведення. При цьому, були враховані ймовірні надзвичайні ситуації, що можуть виникнути безпосередньо в  навчальному закладі або поблизу нього.    
    У ході інструктивно-методичних занять заступникам (помічникам) керівника Тижня безпеки дитини була надана практична допомога у розробленні особистих планів.
   При проведенні інструктажів з керівниками на навчальних місцях їм докладно пояснювався порядок дій щодо попередження помилкових дій учасників Тижня безпеки дитини, які можуть призвести до травмування, нещасного випадку, пошкодження обладнання тощо.  
   Під час індивідуальних консультацій вихователю-методисту закладу
Солонець І.М. була надана допомога щодо розроблення та оформлення стендів за розділами „Дитина і природа”, „Дитина на вулицях міста”, „Дитина та інші люди”, „Дитина вдома”, „Здоров'я та емоційне благополуччя дитини”.Як підсумок, слід зазначити, що проведені інструктивно-методичні заняття з вищезазначеними особами закладу посприяють ефективному і якісному проведенню Тижня безпеки дитини у ДНЗ №5 „Сонечко”.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області