26.04.2017 Участь у роботі Лубенської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій
 
       21 квітня 2017 року у приміщенні Лубенської міської ради відбулося засідання Лубенської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, яке за дорученням міського голови (голови комісії) провів його перший заступник (заступник голови комісії)  Шингарій О.І.   
   Активну участь у підготовці та проведенні засідання комісії
прийняв завідувач навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах Биченко В.О. У своєму виступі він акцентував увагу членів комісії та запрошених на тому, що одним з основних завдань Лубенської міської ланки Полтавської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту є навчання населення діям при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій, висвітлив сучасний стан та проблеми навчання працюючого та непрацюючого населення, дітей дошкільного віку, учнів та студентів міста Лубен з питань цивільного захисту. Окремо Биченко В.О. зупинився на заходах інформаційно-просвітницької роботи з питань поведінки в умовах надзвичайних ситуацій, які на його думку, потрібно організовувати органу місцевого самоврядування м. Лубен через утворений консультаційний пункт з питань цивільного захисту.  
   Як підсумок виступу Биченка В.О. слід зазначити, що комісією було прийнято рішення про організацію та проведення до 1 червня 2017 року занять з керівниками суб’єктів господарювання міста щодо навчання працюючого та непрацюючого населення діям при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.

НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області