21.04.2017 Методичний супровід комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту в Кременчуцькому медичному коледжі імені В.І. Литвиненка
 
    У квітні 2017 року майстром виробничого навчання Кременчуцьких курсів 3 категорії Шишкіним Ю.І. були здійснені заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців Кременчуцького медичного коледжу імені В.І.Литвиненка до проведення комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі - тренування). Тренування проводилось з метою комплексного відпрацювання учасниками навчально-виховного процесу дій, передбачених планом реагування на надзвичайні ситуації зазначеного коледжу.     
   Під час підготовки до тренування
на уроках практичного навчання із персоналом штабу керівництва здійснювалось розроблення плану проведення тренування, із заступниками (помічниками) керівника тренування відпрацьовувались особисті плани.   У ході інструктажу керівникам на навчальних місцях з практичного відпрацювання заходів тренування були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається.   Під час проведення тренування були відпрацьовані дії формування пожежогасіння щодо локалізації і ліквідації умовного загоряння та заходи з евакуації персоналу і студентів із будівлі коледжу. Медичне формування практикувалося у наданні допомоги умовним постраждалим. Особливу активність щодо надання само- і взаємодопомоги постраждалим продемонстрували студенти коледжу. Адже це дало можливість майбутнім медикам на практиці застосувати отримані теоретичні знання.
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області