04.04.2017 Методичне об’єднання вчителів предмету „Основи здоров’я” м. Полтави
 
   31 березня 2017 року на базі Полтавської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 імені В.Г. Короленка відбулося методичне об’єднання вчителів предмету „Основи здоров’я” м. Полтави. Тематикою заходу була методика проведення роботи з учнівською молоддю щодо попередження отруєнь хімічними засобами у побуті.   Відкрила засідання методист міського методичного кабінету управління освіти Полтавського міськвиконкому Любов Севастьян, яка ознайомила присутніх з планом проведення заходу та надала слово методисту Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Полтавської області (далі – Центр) Ірині Петренко.
   Методист Центру проінформувала педагогів про надзвичайні ситуації та події, що виникли на території Полтавської області у 2016 році. Її виступ супроводжувався мультимедійною презентацією. Після цього, Ірина Петренко ознайомила присутніх з причинами та наслідками неправильного використання хімічних засобів у побуті. Особливу увагу присутніх вона звернула на порядок дій при розливі або виявленні ртуті у приміщенні.
   На завершення заходу педагоги обмінялися досвідом роботи щодо формування в учнівської молоді культури безпеки життєдіяльності, зокрема навичок безпечного використання засобів побутової хімії.
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області