31.03.2017  Надано практичну допомогу ТОВ „Лубенське плем-підприємство” у підготовці комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту

 
      У березні 2017 року завідувачем навчально-консультаційного пункту у м. Лубнах В. Биченком були здійснені заходи практичної підготовки керівного складу та фахівців ТОВ „Лубенське плем-підприємство” до проведення комплексного об’єктового тренування з питань цивільного захисту (далі – тренування).
  
Практична робота на вищезазначеному підприємстві розпочалась із ознайомлення з його структурою та плануючими документами з питань цивільного захисту. Це дозволило під час інструктивно-методичних занять надати більш кваліфіковану й адресну допомогу заступникам (помічникам) керівника тренування та штабу керівництва у розробці навчально-методичної документації щодо проведення тренування.
  
Керівникам на навчальних місцях з відпрацювання практичних заходів тренування у ході інструктажу були докладно роз’яснені їх обов’язки щодо контролю за діями тих, хто навчається.Крім цього, особі з питань цивільного захисту Савченку Р.О. була надана консультаційно-методична допомога стосовно здійснення навчання персоналу підприємства діям у надзвичайних ситуаціях та оформлення інформаційно-довідкового куточка з питань цивільного захисту.
НМЦ ЦЗ та БЖД Полтавської області